Каталог мотоциклів BAJAJ

Історія компанії BAJAJ AUTOКомпанія BAJAJ AUTO посідає третє місце у світі з виробництва двоколісних транспортних засобів. Мотоцикли Bajaj широко відомі в 75 країнах, а тепер і в Україні. Крім бренду BAJAJ завод виробляє мототехніку для Kawasaki, KTM, Husqvarna, Triumph.


У 1986 році BAJAJ AUTO отримала технічну підтримку Kawasaki. В Азії мотоцикли BAJAJ і Kawasaki реалізуються через єдину мережу, під брендом Kawasaki. На заводі BAJAJ виробляють такі популярні моделі як Ninja 300 і Ninja 600.


У 2008 рік BAJAJ AUTO викупила 48% відсотків активів австрійської компанії KTM/Husqvarna, тим самим отримав доступ не тільки до азіатського ринку, а й до європейського. На заводах BAJAJ виробляють моделі KTM Duke/RC і Husqvarna Svartpilen/Vitpilen.


У 2017 році, BAJAJ AUTO і Triumph Motorcycles (Великобританія) оголосили про початок партнерства в розробці та виробництві середньокубатурної техніки для міжнародного ринку.


Цілісність, відданість справі, винахідливість і рішучість досягти успіху, ось ті складові успіху, які характерні для групи BAJAJ сьогодні.


Гарантія на мототехніку BAJAJКомпанія BAJAJ надає міжнародну гарантію на всі свої мотоцикли терміном на 2 роки без обмеження пробігу за умови дотримання графіка технічного обслуговування. Перше ТО виконується на 500-750 км і потім кожні 5000 км, або 1 раз на рік мінімум, якщо мотоцикл не досягає зазначеного пробігу. З повними умовами гарантії ви можете ознайомитися в офіційних дилерів та в інструкції з експлуатації мотоциклів.


Для забезпечення високих експлуатаційних характеристик мотоциклів, інженери компанії BAJAJ дбають про найпередовіші стандарти якості. Мотоцикл складається з понад 5000 різних деталей, кожна з них створена для досягнення максимального рівня комфорту вашої поїздки. З часом, деякі вузли мотоцикла схильні до природного зносу. Регулярне технічне обслуговування, що включає перевірку і заміну необхідних деталей, має вирішальне значення для збереження високої продуктивності і надійності експлуатації.


Оригінальні запчастини BAJAJЗ перших ескізів дизайнера і аж до конвеєра, фахівці BAJAJ покращують унікальні якості своїх мотоциклів. Це робить їх справжніми представниками високих стандартів марки. А в розробці запчастин інженери BAJAJ враховують особливості експлуатації та обслуговування кожної моделі. Вони збирають усю можливу інформацію в єдине ціле і завжди приходять до найкращих результатів. Тому, використання оригінальних запчастин BAJAJ це запорука повноцінної та довготривалої роботи мотоцикла. Створені зі знанням справи, захищені унікальним дизайном пакування, марковані спеціальним штрих-кодом, вони відповідають найвищим стандартам якості та забезпечують стабільну й безаварійну експлуатацію мотоцикла. Використовуючи оригінальні запасні частини BAJAJ, Ви забезпечуєте собі:

  • чітку відповідність заявленим характеристикам техніки BAJAJ;

  • використання високоякісних матеріалів та інноваційних технологій;

  • міцність, надійність і довговічність продукції;

  • повну відповідність усім європейським стандартам безпеки;

  • постійні оновлення та покращення запчастин і експлуатаційних властивостей.

І це тільки мала частина тих переваг, які Ви отримуєте, використовуючи оригінальні запчастини BAJAJ. Придбати запчастини Ви можете у наших дилерів або прямо зараз за допомогою заповнення швидкої форми замовлення запчастин.


Оригінальні запчастини BAJAJ - саме те, що просто необхідно Вашій техніці!